ایمیل : info@fanavarkar.com

همراه : 09181324457

تلفن : 34735207-083

تلفکس : 34735208-083

اهداف

هدف

هدف ما ارتقاء کیفیت صنعت تابلوسازی در غرب کشور و ایجاد رضایتمندی در مصرف کنندگان و علم و آگاهی از مفهوم واقعی یک محصول با کیفیت و عمر طولانی در خور شان آنها می باشد که در راستای نیل به این هدف در برنامه های آتی سال 95 خرید ماشین آلات به روز همچون دستگاه برش و پانچ CNC– پرش پرگ و سیستم شستشو و چربیگیر و فسفاته کاری روی اتوماتیک (بالاترین نوع فسفاته کاری در صنعت رنگ ) را در برنامه دارد و در گام بعدی اقدام برای دریافت مجوز از سازمان توانیرو توسعه فضای کار و ورود به پروژه ها و مناقصات بزرگ کشوری از اهداف شرکت فن آور کار می باشد.

ساختن تابلوهای برق صنعتی: ((Electrical panel)) از چند مرحله تشکیل شده که شامل:

1-    طراحی تابلو که مهمترین قسمت کار بوده و به دقت و تسلط فراوان نیازدارد.

2-    ارائه نقشه های مناسب جهت ساختن فریم – جانمایی و مونتاژ قطعات و نصب و سیم بندی و در نهایت انجام تعمیرات بعدی به صورت مطمئن و بدون خطا

3-    ساختن فریم تابلو (ایستاده- دیواری – پیانویی) در سالن تولید فلزی مطابق با جانمایی و فضای مورد نیاز تجهیزات مصرفی

4-    انجام عملیات شستشو و چربیگیری و فسفاته کاری و سپس پاشش رنگ به روش الکترواستاتیک که معمولاً با RAL7032 انجام می گردد.

5-    مونتاژ فریم رنگ شده و نصب یراق آلات مربوطه

6-    چیدمان تجهیزات داخلی مانند انواع MCCB و MCB و ACB یا در قدرتهای بالا – انواع کنتاکتور و دستگاه های حفاظتی و کنترلرها و با داکت کشی و شینه بندی و سیم بندی مناسب و شماره گذاری و نصب سر سیم و وایرشو و نصب لیبل و ترمینالهای خروجی متناسب با سایز کابلهای ورودی به تابلو در آینده و در نهایت انجام تست های لازمه مانند تستهای عایقی و ... می باشد.

7-    بسته بندی مناسبی جهت جلوگیری از آسیب در هنگام جابجایی و حمل و نقل و یا قرار گرفتن در معرض آفتاب و رطوبت و ...

ارائه یک کار منظم و اصولی مستلزم در اختیار داشتن نقشه مناسب و حساب شده و کار آمد از طراحی تابلو تا نصب و نگهداری در هنگام استفاده می باشد.

عقد قرارداد با کلیه برندهای معتبر

f.pngh.pngl.pngs.pngsh.png